Müşteri Yorumları

Doğa ile başbaşa şirin butik bir otel. Konumu harika. Gerek temizlik gerek ilgi, alaka her şey çok iyi. Ahlaki ve pandemi kurallarına uygun Şehrin gürültüsünden uzakta huzur isteyenlerin mekanı. Teşekkürler Adana Kocagöz otel

Melis Güngören

Sebile Eler, Dilek Toy hanımefendiler, sizinle birlikte Ankaradan tur ile geziye dahil oldum . Otele geldiğimiz andan itibaren, otel işletmecisi Kerim bey ve çalışanları güler yüzleri ile sunmuş oldukları hizmetle tüm grup misafirlerine gereken önemi itinayla gösterip gayet güzel agirladilar. Temizlik konusuna gelince ben ve arkadaşlarım Türkiye geneli sürekli turlara dahil oluyoruz. Gerek çevresel, gerek otel iç temizliği konusunda gayet dikkatliler ve küçük, sirin olmasına rağmen böyle düzenli, konaklama görmedim. Ayrıca; siz 5 yıldızlı otel de kalmiyorsunuz. Doğa ile başbaşa her şey doğal bir konaklamada geceliği kahvaltı dahil 125 lira olan bir otelden ne bekliyorsunuz? Hamam, sauna, fitness mi bekliyorsunuz ? Kahvalti için de yorum yapmıyorum. Çünkü aldığımız kahvaltı hizmeti verdiğimiz konaklama ücretinin neredeyse iki katı ve doğal koy kahvaltısına değer... Asıl konuya gelince sizin bu tepkinizi o gece pandemi kurallarına uygun olmadığı için kabul edilmeyen isteklerinize bağlıyorum. Adana Aladağ a yolu düşen herkese Aladag Kocagoz otelde doğa ile iç içe bir gün geçirmesini şiddetle tavsiye ediyorum.

Sevgi Snkl

Temiz hava huzur için

MÜRSEL GÜNERI

Doğal ortam güzel manzara

Mahmut Turan

Hava mis

Binyamin Eroglu

Orman içinde gerçek bir dağ oteli.

Yunus Emre Evlice

10.Numara görülmeye değer Şamil abimin ellerine sağlık.

Yusuf Uğur

Mükemmel

Torosların Pardusu

Gayet nezih, sakin , sahipleri gerçekten misafir perver. Evinizde hissedebileceğiz nadide yerlerden..

Davut Yılmaz

Guzel bir yer . Doga manzarali kesinlikle gidip gorulmesi gereken yer

Idris Altınöz

Sakin ve hoş bir mekan

Kadir Altınyüzük

Gayet güzel bir otel

Mustafa Üner

Harika bir yer herkese tavsiye ederim

Kadir KOCAGÖZ

Doğa içinde, sakin ve huzurlu bir yer. Muhteşem bir manzaraya sahip. Şamil Bey ve oğlu Kerim Beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Nedim Yılmaz

Otel çok güzel.Daglarin ortasında serin çok şirin bir otel.Otelin bulunduğu yer ormanlık.

Cihangir Akyol

Yerleşimde uzak sessiz sakin bir ortamda kafa dinlemek için ideal. Temiz şirin güzel bir otel.

Byscout Yurdal

Muhteşem bir Otel tavsiye ederim .. temiz ve ferahlık mekanı ... Ormanlık doğa ayallarınızın altında oluyor... Aladağı 2 km geçince solda Manzaralı bir otel . Mutlaka tavsiye edeceğim bir oteldir .. Temiz Ferah

Hakkı Muratlı

3 Yıldızlı bir otel ama Aladağ'da kalınabilecek tek otel. Kesinlikle Aladağ'a tatile gelen misafirlere öneriyorum. Toplantı, düğün ve konaklama için, temiz havası, manzarası ve otelin sunduğu imkânlar ile gerçekten keyif alacağınız bir yer. Teşekkürler.

Fatih Özkaya
Sayfa 1